TERMINAL NOWINY WIELKIE SP. Z O.O.

TERMINAL NOWINY WIELKIE SP. Z O.O.

O Firmie

Terminal Nowiny Wielkie Sp. z o.o. powstał w lipcu 2016 roku i jest odpowiedzią na ciągły wzrost zapotrzebowania na najlepsze jakościowo węgle o wszystkich frakcjach.

Znajdujemy się w województwie lubuskim, w miejscowości Nowiny Wielkie koło Gorzowa Wielkopolskiego, na trasie nr 132 kierunek Gorzów Wlkp. - Kostrzyn nad Odrą. Nasza lokalizacja nieopodal granicy z Niemcami oraz drogi ekspresowej S3/E65, sprawia, iż dla wielu odbiorców hurtowych i detalicznych jesteśmy dogodnymi partnerami handlowymi.

Mimo, że nasz Terminal powstał stosunkowo niedawno, i jest 'najmłodszym' Terminalem w kraju, nasza historia związana ze sprzedażą opału, sięga 9 lat wstecz. Sukces swój opieramy przede wszystkim na rzetelności wykonywanej przez nas pracy i najwyższej jakości opału, równocześnie oferując najniższe ceny węgla w regionie.

Posiadamy swoje składy detaliczne i hurtowe w Gorzowie Wlkp., Skwierzynie, Sulęcinie i Zielonej Górze, a chęć dalszego rozwoju naszego przedsiębiorstwa zaowocowała powstaniem Terminala Nowiny Wielkie dzięki, któremu obecnie jesteśmy w stanie zapewnić i dostarczyć do Klienta praktycznie każdą ilość węgla, który sami sprowadzamy wahadłami kolejowymi na nasz plac oraz we własnym zakresie sortujemy na różne frakcje. Krótko mówiąc - od początku do końca dbamy o jakość naszego towaru.

Dysponując szerokim zapleczem sprzętowym oraz logistycznym z miesiąca na miesiąc poszerzamy zakres naszej działalności, poza granicami województwa, zyskując zaufanie coraz większej liczby Klientów hurtowych i detalicznych.

Dokładamy wszelkich starań, aby węgiel był dostarczany do Klienta na czas, a jego jakość była zawsze na najwyższym poziomie.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.

Zespół terminalnowiny.pl